Vannihooldused


 Massaaživann/  
 pärlivann ürtidega    
                        
20 min
14 €

Massaaži- ja pärlivannis kasutatakse vanniveele lisatuna erinevaid vanniekstrakte, mis niisutavad nahka ja tänu oma intensiivsele aroomile mõjuvad kas lõõgastavalt või ergutavalt. Eriliselt nauditavaks teeb vanni valgusteraapia lamp, mille toimel vaheldub kogu vannihoolduse kestel vee värvus.
Loe edasi


 Veealune dušš-massaaž                     20 min  18 €
Veealust dušš–massaaži viib massaaživannis läbi füsioterapeut, kasutades selleks spetsiaalset voolikut, millest väljub survega veejuga. Veejoa survet on võimalik reguleerida vastavalt kliendi vajadusele, kas nõrgemaks või tugevamaks. Veealune dušš-massaaž lõõgastab pinges lihaseid ja on valuvaigistava toimega.


 Luksuslik piimavahuvann                  20 min  16 €
Luksuslik vann piimaproteiinidega pakub tõelist naudingut vannihooldusest. Piimavannis kasutatakse toimeainena piimaproteiinidel põhinevat vannikontsentraati, millele on lisatud hulgaliselt nahka niisutavaid naturaalseid kehaõlisid (soja, seesam, mais, lavendel).


 Energiat andev meresoolavann        20 min  16 €
Energiat andvas vannis kasutatakse toimeainena spetsiaalseid meresoolakristalle, mis tänu oma erilisele aroomile mõjuvad toniseerivalt ja pakuvad unustamatu aroomielamuse. Lisaks lõõgastusele, mida vannihooldus pakub, tunnete ennast samaaegselt nii puhanuna kui ka energilisena.