Raviteenused


  Soojaravi infrapunalambiga                                   15 min   13 €
 lisaks massaa˛ile    9 €
Infrapunalamp on elektriline soojaravi aparaat, mis kiirgab sama lainepikkusega soojusenergiat nagu moxa sigar. Infrapunalampi kasutatakse nii akupunktuuripunktide ja kanalite kui ka laiema piirkonna (lihased, liigesed) soojendamiseks.


 Savisoojendus                                                           20 min   13 €
 lisaks massaa˛ile    9 €
Savisoojenduseks kasutatakse hüdrokatlas eelnevalt soojendatud savikotte, mis asetatakse reeglina kas seljapiirkonnale, õlavöötmele või liigestele. Savisoojendus aitab lõõgastada lihaseid, ergutab verevarustust ja on valuvaigistava toimega. Savisoojendust võib teha eraldi protseduurina, kombineerida seda massaa˛iga ja see võib olla ka osa füsioterapeudi teenusest.


 Turbaravi                                                          20 min  15 €
 lisaks massaa˛ile    10 €
Turbaraviks kasutatakse lehtedena pakendatud raviturvast, mille peale asetatakse soe savikott. Turvas sisaldab bioaktiivseid aineid, mis läbi naha imendudes leevendavad valu, tõstavad organismi kaitsevõimet, parandavad vereringet ja kiirendavad krooniliste põletike paranemist. Turbaravi võib teha eraldi protseduurina või kombineerida massaa˛iga.


 Kuppude panek                                                20 min  15 €
 lisaks massaa˛ile   10 €
Hoolduse eripäraks on klaasist kuppudega kuumuse abil tekitatav vaakum, mis imeb naha ja nahaaluskoed kupu sisse ja annab masseeriva ning vereringet elavdava efekti. Läbi selle mehhanismi vähendab vaakum lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore, tõstab naha kaitse- ja regeneratsioonivõimet ning akupunktuuripunktide reaktsioone. Kuppude panek on heaks leevenduseks ka alaseljavalude korral. Kuputeraapiat ei soovitata lapseootel naistele. Kõrvaküünlad                                                20 min  19 €
Kõrvaküünlad laiendavad soojuse toimel veresooni ja ergutavad lokaalset vereringet, puhastavad kõrva kõrvavaigust, eemaldavad kõrvadest kohina ja mõjuvad rahustavalt kesknärvisüsteemile.
Sooja parafiini hooldus kätele                             
 20 min  13 €
Parafiini hooldus kätele aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutuse. Ravi eesmärgil aitab hooldus liigesprobleemide korral – vähenevad jäikus ja valulikkus nii liigestes kui neid ümbritsevates lihastes. Osteoartroosi korral aitab sooja parafiini hooldus säilitada ka lihasjõudu.


Sooja parafiini hooldus jalgadele                        
 20 min  14 €
Parafiini hooldus jalgadele aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutuse. Ravi eesmärgil aitab hooldus liigesprobleemide korral – vähenevad jäikus ja valulikkus nii liigestes kui neid ümbritsevates lihastes. Osteoartroosi korral aitab sooja parafiini hooldus säilitada ka lihasjõudu.


 Parafango mähis liigestele                             30 min  
 1 liigeste paar   25 €
 2 liigeste paari    29 €
Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Protseduur on põletikuvastase ja valuvaigistava toimega ning efektiivne eelkõige erinevate liigesprobleemide korral.


 Soolakamber   35 min  
 täiskasvanud: 1x / 10x kuur    6 /50 € 
 pensionärid ja õpilased (kuni 20 a): 1x / 10x kuur

  4 /30 € 
 eelkooliealised lapsed 
 (koos pileti ostnud saatjaga)  

 tasuta
Soolakamber on ruum, mille lagi, seinad ja põrand on kaetud soolaga. Peamiselt toimib seansi ajal õhku pihustatav soola aerosool, mis on baktereid hävitava toimega. Soola toimel vähenevad hingamisteedes põletiku nähud, kergeneb röga väljumine, alaneb hingamisteede limaskesta turse, organismi kaitsejõud aktiveerub.


Kaaniravi                                                                                     30€
Lisandib kaanide hind 2.60/tk
Kaaniravi ehk hirudoteraapia läbiviimiseks kasutatakse apteegikaane. Apteegikaanide ravitoime organismile põhineb kaanisüljes leiduval keemilisel ainel hirudiinil, mida kaan eritab vere imemise ajal koos süljega inimese vereringesse. Loe edasi