Kinkekaart

Dorpat SPA kinkekaart – alati oodatud kingitus!

Dorpat SPA kinkekaart on ideaalne viis näidata kellelegi väga erilisele, kui väga Sa temast hoolid! Dorpat SPA kinkekaarte saab osta nii summalise väärtusega kui ka kindla hoolduse nimetusega. Summalise väärtusega kinkekaardid kehtivad 1 aasta ja hoolduse nimetusega kinkekaardid 3 kuud.

Dorpat SPA kinkekaarti ei pea ühe korraga realiseerima, vaid kaarti saab kasutada mitmes jaos. Kui kinkekaardile jääb rahaline jääk, tagastatakse kaart kliendile, kuhu on märgitud selle jääkväärtus. Kui hoolduse maksumus on suurem kui kinkekaardi väärtus, on võimalik vahe eest juurde tasuda kas sularahas, pangakaardiga või teise kinkekaardiga. Kinkekaarti ei vahetata raha ega teise kinkekaardi vastu!

*/ Dorpat SPA kinkekaarte saab realiseerida ka meie raviteenuste osakonnas Tartu Tervisekliinikus, Soola 2.  Tervisekliiniku hinnakirja leiad SIIT


Kinkekaardi tellimine 
 
Kinkekaarte on võimalik soetada SPA-s kohapeal või ülekandearvega. 
Ülekandearve saamiseks pöörduge SPA administraatorite poole : 5251 800 või kirjutage meile oma soovist:  bron@dorpatspa.ee.


Välismaised tellimused

Juhul, kui elate välismaal ja puudub eesti pangakonto, siis palume Teil edastada meile oma kinkekaardi tellimus e-maili teel: info@dorpatspa.ee. Seejärel saadame Teile ülekandearve, mille laekumisel saadetakse kinkekaart posti teel Teie poolt soovitud aadressile (lisandub 1,- euro postikulu katteks) või e-mailile (tasuta).

Ülekandega tasumisel palume makse sooritada :
Saaja : Dorpat Tervis OÜ
Arveldusarve SWEDBANK : EE162200221035347533
Arveldusarve SEB : EE491010220223937225