Massaa˛id


Klassikaline osaline massaa˛                                20 min   15 €

30 min  20 €
  40 min  25 €
Klassikaline massaa˛ on suurepärane vahend lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Massaa˛ aitab vähendada kehalist ja vaimset ülepinget ning mõjutada verevarustust ja lümfiringet. Osalist massaa˛i tehakse vastavalt kliendi soovile kas ülakehale või jalgadele.
Klassikaline üldmassaa˛                                        60 min  30 € 
  80 min 35 €
Klassikaline massaa˛ on suurepärane vahend lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Massaa˛ aitab vähendada kehalist ja vaimset ülepinget ning mõjutada verevarustust ja lümfiringet. Klassikaline üldmassaa˛ hõlmab kogu keha lihsaskonna masseerimist.


Spordimassaa˛                                                        60 min  33 €
   80 min  39 €

Spordimassaa˛ sobib eelkõige regulaarselt spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele. Spordimassaa˛ tõstab töövõimet, valmistab inimese ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsessi. Efektiivne nii võistlusteks ettevalmistamisel kui ka väsimusega võitlemisel.


Aroomimassaa˛                                                       60 min  33 €
   80 min  39 €
Aroomimassaa˛ on eeterlike õlidega teostatav tõeliselt lõõgastav massaa˛, mille pearõhk on erilisel ja spetsiaalsel massaa˛i tehnikal. Oskuslik aroomiõlide valik ja massaa˛ leevendavad lihaspinget, unehäireid, vererõhu kõikumist, üleminekuea vaevusi, vähendavad stressi ja parandavad meeleolu.


Meemassaa˛                                                             40 min  29 €
   60 min  33 €Meemassaa˛ on üks iidsetest massaa˛iliikidest, mida on juba sajandeid kasutatatud organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Meemassaa˛i tehakse naturaalse suhkrustunud meega, mis oma kleepuvuse tõttu toniseerib nahka, eemaldab nahaalustest kudedest jääkaineid ja kiirendab vereringet.


Lümfimassaa˛                                                        60 min 33 € 
  80 min  39 € 
Lümfimasaa˛ on kätega õrnalt sooritatav massaa˛, mis stimuleerib lümfivedeliku voolamist lümfiteedes, tõstab organismi immuunsust ja parandab jääkainete väljutamist organismist. Lümfimassaa˛ sobib ka rasedatele ja lastele ning on heaks abivahendiks operatsioonide järgselt tekkinud tursete alandamisel.


Lümfidrenaa˛                                                          60 min  29 €
Lümfidrenaa˛ ehk rõhksurveteraapia on aparatiivne hooldus, mis stimuleerib lümfiringet ja aitab paremini väljutada jääkaineid organismist. Hooldus eemaldab tõhusalt kõikvõimalikke lümfiturseid, aitab efektiivselt jalatursete ja varikoossete veenide korral ning tselluliidi puhul.


Tselluliidi käsimassaa˛                                          60 min   33 €
Tselluliidmassaa˛ on tugev ja intensiivne protseduur probleemsetele kehapiirkondadele ning suunatud vereringe, lihastoonuse ja rasvkoe struktuuri parandamisele. Massaa˛ on mõeldud tselluliidi vähendamiseks ja naha toniseerimiseks.


Idamaine jalamassaa˛                                           60 min   33 €
Idamaine jalamassaa˛i teostatakse jalatalla ja säärte piirkonnale, kasutades refleksoteraapiale ja Hiina massaa˛ile sarnaseid punktmassaa˛i tehnikaid. Massaa˛ loob jalgades kerguse ja heaolutunde, parandab vereringet ning sobib hästi väsinud jalgade turgutamiseks ning lihtsalt nautimiseks.
Loe edasi
Hiina massaa˛                                           60 min
80 min
 33 €
 39 €
Hiina massaa˛ ehk Tui-Na on Hiina traditsiooniline holistiline ravimeetod, milles sisalduvad massaa˛, akupunktuuri punktide mõjutamine ja valu leevendamine. Massaa˛i eesmärk on taastada keha energiatasakaal, millest lähtuvad keha, hinge ja vaimu tervis ning heaolu.Tai massaa˛                                                          
  60 min  33 € 
    80 min  39 € 
Tai massaa˛ on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaa˛, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Massaa˛i tehakse põrandal mattide peal läbi riiete ning tehnikas kasutatakse kolme teraapiat: tsooniteraapia, lihaste ja kõõluste massaa˛ ning jooga elementidega manuaalteraapia.


Shindo massaa˛                                                    
 60 min  33 € 
   80 min  39 €
Shindo massaa˛ kuulub Jaapanist pärit massaa˛ide hulka, ühendades endas vanu idamaiseid tarkusi kaasaegsete teadmistega inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Massaa˛i tehakse põrandal mattide peal läbi riiete, kasutades palju erinevaid lõdvestusharjutusi, meridiaanivenitusi, jalgadeteraapiat ja seljateraapiat.


Shiatsu massaa˛                                                     60 min  33 € 
   80 min  39 € 
Shiatsu massaa˛ kuulub Jaapanist pärit massaa˛ide hulka. Massaa˛ toimub põrandal mattide peal läbi riiete ning tehnikaks on vajutused pöialdega, mis tagab täpsema punktide töötluse. Shiatsu massaa˛ sarnaneb oma olemuselt Shindo massaa˛ile, kuid on leebem ja sensuaalsem kui Shindo.


Energeetiline massaa˛                                          60 min   33 € 
Energeetilise massaa˛i eesmärgiks on energiapunktide tasakaalustamine. Blokeeringud, milleks on negatiivne või kuhjunud energia, juhitakse energiakanalite ehk meridiaanide kulgemise suunas välja. Mida vabamalt energiavool liigub, seda parem on tervis ja enesetunne.


Reiki                                                                        60 min   33 €
Reiki on loomuliku tervendamise universaalne süsteem, mida tehakse käte pealepanemise läbi. Parandab enesetunnet ja tasakaalustab nii füüsilisel, emotsionaalsel, hingelisel ja vaimsel tasandil.


Sünkroonmassaa˛                                                   60 min  55 €
Sünkroonmassaa˛ on massaa˛ neljal käel. Massaa˛i teostavad korraga kaks massööri ning massaa˛i tegemist võib võrrelda tõelise muusikateosega, mida mängitakse Teie lihastel. Tegemist on väga erilise massaa˛ikogemusega, mida tasub proovida kõikidel massaa˛iarmastajatel.


Dorpati kokteil-massaa˛                                         80 min  48 €
Kokteil-massaa˛ on kogumik erinevatest spaa-rituaalidest. Erinevad tehnikad ja rituaalid on põimitud kokku üheks suurepäraseks spaaelamuseks, et oleks võimalus nautida erinevast kultuurist pärinevaid massaa˛e. Kokku on segatud unikaalne kooslus laavakivi, tiibeti ja bambuse massaa˛ist, sekka tilgake ka aroomiõli.


Tiibeti massaa˛                                                       60 min   48 €
   80 min  55 €
Tiibeti massaa˛ pärineb Ayurvedast ja põhineb soojuse ja essentsõlide rakendamisel. Massaa˛i tehakse surnumeresoolade ja Himaalaja mäe kivipuru seguga täidetud soojade riidest kubudega. Massaazi käigus ja selle järgselt kogete meeldivat soojatunnet, kergust ja sügavat lõõgastust.


Laavakivimassaa˛                                                   60 min  42 €
   80 min  48 €
Laavakivimassaa˛ on sügavalt lõõgastav protseduur. Massaa˛i tehakse spetsiaalsete lihvitud laavakividega, mis kiirgavad soojust ning seeläbi paraneb ainevahetus ja tasakaalustub meelerahu. Massaa˛i toimel kaovad väsimus ja stress ning vallandub energia.


Lõõgastav massaa˛ aroomikreemidega               45 min    29 €
Kerge ja lõõgastav kehamassaa˛ silitavate võtetega. Massaa˛is kasutatakse Teile meelepärast aroomikreemi, mille saate koos massööriga enne massaa˛i välja valida. Massaa˛ikreemi aroom mõjub terapeutiliselt ning jätab ka hiljem nahale meeldiva aroomi. Lisaks lõõgastusele saab ka nahk niisutatud.


Massaa˛ sooja küünlaõliga                        
 30 min 25 € 
Aromaatne ja lõõgastav seljamassaa˛, mida teostatakse vanilli-kaneeli küünlaõliga. Massaa˛ algab meeldivalt sooja küünlaõli valamisega seljale: ühe käega kantakse peale põleva küünla õli, teise käega hõõrutakse seda mööda selga laiali. Pärast massaa˛i jääb nahk mõnusalt pehme, toidetud ja lõhnav. Kaneel annab edasi päiksekiirte soojust, tervistades nii meeli kui ka keha, puhastades ja tasakaalustades energiaid. Protseduur sobib hästi ka meestele. Savisoojendus / lisaks massaa˛ile  20 min  13 € / 9€            
Savisoojenduseks kasutatakse hüdrokatlas eelnevalt soojendatud savikotte, mis asetatakse reeglina kas seljapiirkonnale, õlavöötmele või liigestele.  Loe edasi


Kõikide hoolduste 5× ja 10× paketid
ON ALATI SOODSAMAD –
küsi lisa spaa administraatorilt.
5x soodustus   -5%
10x soodustus -10%